Utwórz nowe zgłoszenie

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby utworzyć nowe zgłoszenie.


Informacje Kontaktowe


Temat pomocy

Formularz reklamacyjny ECI

        Niniejszy formularz pozwoli nam na szybkie dokonanie naprawy towaru. Prosimy o jego szczegółowe wypełnienie i oczekiwanie na kontakt naszego Działu Obsługi Klienta. Prosimy pamiętać, że reklamacja może być dokonana tylko w przypadku posiadania przez Państwa dowodu zakupu. Skan dowodu zakupu prosimy dołączyć do maila od naszego Działu Obsługi Klienta odpowiadającego na otrzymane zgłoszenieSzczegóły Zgłoszenia

Upuść pliki tutaj lub wybierz je

Adres wysyłkowy urządzenia po wykonanej naprawie

        Po wysyłce uzupełnionego formularza, nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem mailowo w celu ustalenia kolejnych kroków działania. Dbając o Państwa czas dołożymy wszelkich starań, aby działania te przebiegły szybko i sprawnie.

        Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECI Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-425) przy ul. Szuberta 45A, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu przeprowadzenia procedury reklamacyjnej. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania.

Tekst CAPTCHA:    Wprowadź tekst z obrazka.
 

Proszę czekać!

Proszę czekać... to zajmie tylko sekundę!