Utwórz nowe zgłoszenie

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby utworzyć nowe zgłoszenie.


Informacje Kontaktowe


Temat pomocy

Formularz odstąpienia od umowy ECI

        Formularz pozwoli nam na szybkie dokonanie zwrotu środków. Prosimy o jego szczegółowe wypełnienie i oczekiwanie na kontakt naszego Działu Obsługi Klienta. Prosimy pamiętać, ze zwrot może być dokonany tylko w przypadku posiadania przez Państwa dowodu zakupu. Skan dowodu zakupu prosimy dołączyć do maila od naszego Działu Obsługi Klienta odpowiadającego na otrzymane zgłoszenie.


Szczegóły Zgłoszenia

Upuść pliki tutaj lub wybierz je

        Zwykle zwrot pieniędzy wykonywany jest w sposób w jaki nastąpiła wpłata. Na rachunek lub kartę z której zamówienie zostało opłacone. W przypadku opłacenia zamówienia za pobraniem wówczas wykorzystany zostaje numer konta bankowego podany w zgłoszeniu. W przypadku oczekiwania zwrotu wyłącznie na podany w zgłoszeniu rachunek bankowy prosimy dopisać taką informację w szczegółach zgłoszenia.

        Po wysyłce uzupełnionego formularza, nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem mailowo w celu ustalenia kolejnych kroków działania. Dbając o Państwa czas dołożymy wszelkich starań, aby działania te przebiegły szybko i sprawnie.

        Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECI Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-425) przy ul. Szuberta 45A, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu przeprowadzenia procedury reklamacyjnej. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania.

Tekst CAPTCHA:    Wprowadź tekst z obrazka.
 

Proszę czekać!

Proszę czekać... to zajmie tylko sekundę!